W roku szkolnym 2019/2020 Polskie Towarzystwo Historyczne organizuje już XLVI Olimpiadę Historyczną

 

Wyniki końcowe (suma punktów z części pisemnej i ustnej) II etapu Olimpiady Historycznej w Okręgu Białystok w roku szk. 2019/2020

 

            Nazwisko i Imię                     Szkoła                         Suma punktów

  1. Demianiuk Igor                    II LO Białystok                     100
  2. Ostrowski Rafał                   II LO Białystok                     100
  3. Buniowski Bartosz               I LO Białystok                      95
  4. Kuźmierowska Zuzanna     VI LO Białystok                   95
  5. Mozyrski Michał                    II LO Białystok                     90
  6. Redo Jakub                            II LO Białystok                     90
  7. Wysocki Szymon                   I LO Białystok                       90
  8. Sańko Natalia                        II LO Białystok                     85
  9. Snarski Julian                         IV LO Białystok                    85
  10. Jakubowicz Piotr                   II LO Białystok                     80       
  11. Półtorak Daniel                      II LO Białystok                     80
  12. Skibicka Barbara                    II LO Białystok                     80
  13. Święszkowski Mateusz          I LO Białystok                       80
  14. Anusewicz Adam                  I LO Łomża                           75
  15. Kul Wiktoria                          IV LO Białystok                    75
  16. Szcześniak Filip                     LO Dąbrowa Biał.                 75
  17. Biedrzycki Dawid                 I LO Łomża                           70
  18. Drozdowski Jakub                 II LO Białystok                     70
  19. Fleiszer Mateusz                    VIII LO Białystok                 70
  20. Szczesiul Justyna                   LO Sokółka                            70
  21. Feszler Mateusz Lech            VI LO Białystok                    60
  22. Ciszewski Dawid                   III LO Suwałki                      55
  23. Pawelczyk Kamil                   Katolickie LO Łomża            55
  24. Piszczatowska Emilia            IV LO Białystok                    55
  25. Sztukowski Bartosz               II LO Suwałki                        55
  26. Dziatkowski Mateusz            IV LO Białystok                    50
  27. Karłuk Paula                          II LO Białystok                     50
  28. Przybylak Igor                       III LO Suwałki                      35

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Olimpiadzie i gratulujemy osiągniętych wyników.  Pierwsze cztery osoby wchodzą do ogólnopolskiego finału (eliminacje III stopnia) Olimpiady Historycznej. Finalistów prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem OH:  snopko@uwb.edu.pl

 

     Sekretarz Komitetu Okręgowego OH
     Dr hab. Jan Snopko, prof. UwB