XLVIII Olimpiada Historyczna – etap II (okręgowy) w Białymstoku

 

Wyniki końcowe (suma punktów z części pisemnej i ustnej) II etapu Olimpiady Historycznej w Okręgu Białystok w roku szk. 2021/2022

            Nazwisko i Imię                      Szkoła                                     Suma punktów

  1. Walczuk Michał                              I LO Suwałki                                                      100
  2. Guzowski Michał                           IV LO Białystok                                                                95
  3. Mozyrski Michał                             II LO Białystok                                                  95
  4. Kropiwnicki Jan                               I Społeczne LO Białystok                             90
  5. Janczyło Arkadiusz                         II LO Białystok                                                  85
  6. Ostrowski Rafał                               II LO Białystok                                                  85
  7. Skowrońska Alicja                          I LO Łomża                                                         85
  8. Bączyk Maciej                                  I LO Łomża                                                         80
  9. Borawski Bogdan                            III LO Białystok                                                 80
  10. Święszkowski Mateusz                                I LO Białystok                                                   80
  11. Truchel Julia                                      II LO Białystok                                                  80
  12. Gisztorowicz Hanna                       I LO Białystok                                                   75
  13. Kucharski Maksymilian                 I LO Łomża                                                        75
  14. Kuźniarz Piotr                                   II LO Białystok                                                  75
  15. Sztachelski Michał                          I LO Białystok                                                   75
  16. Backiel Szymon                                               III LO Białystok                                                 70
  17. Chociej Magdalena                        LO Sokółka                                                        70
  18. Kowalczuk Aleksandra                 VI LO Białystok                                                                70
  19. Tymińska Blanka                             IV LO Białystok                                                                70
  20. Bielecki Maciej                                II LO Białystok                                                  55
  21. Dermiaha Jakub                              IV LO Białystok                                                                55
  22. Ramatowski Maksymilian           I LO Łomża                                                         55
  23. Suchcicka Karolina                          LO Mońki                                                           55
  24. Deputat Aleksandra Alicja          IV LO Białystok                                                                40

 

Przewodniczący Komitetu Okręgowego OH: prof. dr hab. Cezary Kuklo

Sekretarz Komitetu Okręgowego OH: dr hab. Jan Snopko, prof. UwB

 

 

Wyniki końcowe (suma punktów z części pisemnej i ustnej) będą w sobotę około godz. 20.00 na stronie    http://pth.uwb.edu.pl

  

_____________________________________________________________________________________

 

 

Wyniki końcowe (suma punktów z części pisemnej i ustnej) II etapu Olimpiady Historycznej w Okręgu Białystok w roku szk. 2020/2021

 

            Nazwisko i Imię                                  Szkoła                         Suma punktów

  1. Aściukiewicz Michał                           II LO Białystok                        100
  2. Sańko Natalia                                     II LO Białystok                        100
  3. Demianiuk Igor                                   II LO Białystok                        95
  4. Drozdowski Jakub                               II LO Białystok                          85       
  5. Ostrowski Rafał                                   II LO Białystok                          85
  6. Siuchnicki Krzysztof                             IV LO Białystok                        85
  7. Święszkowski Mateusz                                     I LO Białystok                          85
  8. Walczuk Michał                                    I LO Suwałki                             85
  9. Łukaszewicz Małgorzata                       I LO Białystok                          80
  10. Mazur Maciej                                       I LO Łomża                              80       
  11. Menefel Piotr                                       IV LO Białystok                        80
  12. Mlenko Piotr                                        I LO Białystok                          80
  13. Musiuk Tomasz                                    Akademickie LO PB                 80       
  14. Suszczyńska Kinga                              I Społeczne LO Białystok          80
  15. Bączyk Maciej                                     I LO Łomża                              75
  16. Citko Maksymilian                                II LO Białystok                          75
  17. Kubala Michał                                      II LO Białystok                          75
  18. Kul Wiktoria                                         IV LO Białystok                        75
  19. Makarski Igor                                       I LO Białystok                          75       
  20. Mozyrski Michał                                   II LO Białystok                          75
  21. Sieńczuk Paweł                                    II LO z DNJB Hajnówka             75
  22. Strankowska Julia                                II LO Białystok                          75
  23. Bielecka Gabriela                                 LO Sokółka                              70
  24. Kropiwnicki Jan                                   I Społeczne LO Białystok          70
  25. Milewski Michał                                    I LO Łomża                              70
  26. Szymula Aleksandra                             IV LO Białystok                        70
  27. Więcławska Julia                                  I LO Białystok                          70
  28. Wysocka Gabriela                                LO Ciechanowiec                      55
  29. Szczęsnowicz Łukasz                           VII LO Białystok                       50
  30. Sztukowski Bartosz                              II LO Suwałki                            50
  31. Rapnicki Hubert                                   VII LO Białystok                       45

Przewodniczący Komitetu Okręgowego OH: prof. dr hab. Cezary Kuklo

Sekretarz Komitetu Okręgowego OH: dr hab. Jan Snopko, prof. UwB

_____________________________________________________________________________________

Wyniki końcowe (suma punktów z części pisemnej i ustnej) II etapu Olimpiady Historycznej w Okręgu Białystok w roku szk. 2019/2020

            Nazwisko i Imię                     Szkoła                         Suma punktów

  1. Demianiuk Igor                    II LO Białystok                     100
  2. Ostrowski Rafał                   II LO Białystok                     100
  3. Buniowski Bartosz               I LO Białystok                      95
  4. Kuźmierowska Zuzanna     VI LO Białystok                   95
  5. Mozyrski Michał                    II LO Białystok                     90
  6. Redo Jakub                            II LO Białystok                     90
  7. Wysocki Szymon                   I LO Białystok                       90
  8. Sańko Natalia                        II LO Białystok                     85
  9. Snarski Julian                         IV LO Białystok                    85
  10. Jakubowicz Piotr                   II LO Białystok                     80       
  11. Półtorak Daniel                      II LO Białystok                     80
  12. Skibicka Barbara                    II LO Białystok                     80
  13. Święszkowski Mateusz          I LO Białystok                       80
  14. Anusewicz Adam                  I LO Łomża                           75
  15. Kul Wiktoria                          IV LO Białystok                    75
  16. Szcześniak Filip                     LO Dąbrowa Biał.                 75
  17. Biedrzycki Dawid                 I LO Łomża                           70
  18. Drozdowski Jakub                 II LO Białystok                     70
  19. Fleiszer Mateusz                    VIII LO Białystok                 70
  20. Szczesiul Justyna                   LO Sokółka                            70
  21. Feszler Mateusz Lech            VI LO Białystok                    60
  22. Ciszewski Dawid                   III LO Suwałki                      55
  23. Pawelczyk Kamil                   Katolickie LO Łomża            55
  24. Piszczatowska Emilia            IV LO Białystok                    55
  25. Sztukowski Bartosz               II LO Suwałki                        55
  26. Dziatkowski Mateusz            IV LO Białystok                    50
  27. Karłuk Paula                          II LO Białystok                     50
  28. Przybylak Igor                       III LO Suwałki                      35

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Olimpiadzie i gratulujemy osiągniętych wyników.  Pierwsze cztery osoby wchodzą do ogólnopolskiego finału (eliminacje III stopnia) Olimpiady Historycznej. Finalistów prosimy o kontakt mailowy z sekretarzem OH:  snopko@uwb.edu.pl

 

     Sekretarz Komitetu Okręgowego OH
     Dr hab. Jan Snopko, prof. UwB